В рамках Міжнародних виставок ДЕКОРУ та ПОДАРУНКІВ, що проходили з 12 — 15 вересня у столичному Міжнародному виставковому центрі, відбулися традиційні покази дипломних робіт студентів та випускників нашого Інституту. На подіумі свої колекції продемонстрували ЛЯЩУК Анастасія, Григор’єва Тетяна, Коваленко Ірина та Любін Світлана.

12-14 жовтня у виставковому центрі «Київєкспоплаза» проходили традиційні осінні виставки «Формула рукоділля» та «Арт-маркет». В рамках виставок відбулося декілька різноманітних конкурсів, в одному з яких, «Картина в інтер’єрі», студенти Інституту та Коледжу взяли активну участь.

Всього на Конкурс нами було представлено більш як тридцять студентських та викладацьких робіт, вісімнадцять з яких пройшли у ІІ-й відбірковий тур й були розміщені на виставкових стендах у «Київєкспоплазі». Три дні поспіль усі бажаючі, кияни та гості столиці, мали змогу  оцінити роботи, віддавши за ту чи іншу свій голос.

За результатами голосування студенти МІХМД ім.Далі виявилися найкращими: одразу дві нагороди було вручено представницям нашого Інституту! Диплом за перемогу у Конкурсі отримала студентка 4-го курсу Інституту АНДРІЄНКО Альона, а диплом від організаторів Виставки за найоригінальнішу роботу – студентка 4-го курсу Інституту ТЕРЕНТЬЄВА Євгенія.

Андриенко А (2)Андриенко А

«Літній акцент» Андрієнко Альона — студентка 4 курсу МІХМД ім. Сальвадора Далі

Терентьєва Євгенія

Терентьєва Євгенія

«Кращий співробітник» Терентьєва Євгенія, студентка 4 курсу МІХМД ім. Сальвадора Далі


ВІТАЄМО  ВСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ  ТА  УЧАСНИКІВ  КОНКУРСУ!

Ви маєте змогу самі оцінити роботи учасників Конкурсу.


petr