В рамках Міжнародних виставок ДЕКОРУ та ПОДАРУНКІВ, що проходили з 12 – 15 вересня у столичному Міжнародному виставковому центрі, відбулися традиційні покази дипломних робіт студентів та випускників нашого Інституту. На подіумі свої колекції продемонстрували ЛЯЩУК Анастасія, Григор’єва Тетяна, Коваленко Ірина та Любін Світлана.

12-14 жовтня у виставковому центрі «Київєкспоплаза» проходили традиційні осінні виставки «Формула рукоділля» та «Арт-маркет». В рамках виставок відбулося декілька різноманітних конкурсів, в одному з яких, «Картина в інтер’єрі», студенти Інституту та Коледжу взяли активну участь.

Всього на Конкурс нами було представлено більш як тридцять студентських та викладацьких робіт, вісімнадцять з яких пройшли у ІІ-й відбірковий тур й були розміщені на виставкових стендах у «Київєкспоплазі». Три дні поспіль усі бажаючі, кияни та гості столиці, мали змогу  оцінити роботи, віддавши за ту чи іншу свій голос.

За результатами голосування студенти МІХМД ім.Далі виявилися найкращими: одразу дві нагороди було вручено представницям нашого Інституту! Диплом за перемогу у Конкурсі отримала студентка 4-го курсу Інституту АНДРІЄНКО Альона, а диплом від організаторів Виставки за найоригінальнішу роботу – студентка 4-го курсу Інституту ТЕРЕНТЬЄВА Євгенія.

Андриенко А (2)Андриенко А

“Літній акцент” Андрієнко Альона – студентка 4 курсу МІХМД ім. Сальвадора Далі

Терентьєва Євгенія

“Кращий співробітник” Терентьєва Євгенія, студентка 4 курсу МІХМД ім. Сальвадора Далі

ВІТАЄМО  ВСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ  ТА  УЧАСНИКІВ  КОНКУРСУ!

Ви маєте змогу самі оцінити роботи учасників Конкурсу.

petr

29 березня в Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі відбулося «Велике свято «Петриківки». Цей захід – один з багатьох, запланованих в рамках акції «Від витоків до майбутнього», започаткованої Мистецьким інститутом у 2011 році. Акція має на меті – збереження національних традицій українського народу, відродження та популяризацію народних ремесел, посилення впливу традиційного народного мистецтва на духовне та естетичне збагаченя підростаючого покоління українців.

Серед почесних гостей на заході були присутні: народна майстриня Марсунова Лариса, завідувач відділу народного мистецтва Національного музею української архітектури та побуту «Пирогово» Босий Олександр Григорович, представник Головного управління культури КМДА Андреєва Галина Борисівна, представники викладацького складу київської гімназії № 59 та інші.

На Святі було створено чимало дизайнерських «шедеврів», а саме – розписані «Петриківкою» декоративні яйця, мініатюрні гарбузики, футбольний м’яч, текстильні вироби, взуття та багато іншого. Цікавим було те, що кожен охочий міг випробувати себе в майстер-класах з непростого, унікального ремесла «Петриківки», які проводили кращі викладачі та студенти Інституту та Коледжу.

Родзинкою ж Свята було «уквітчане» “Петриківкою” піаніно, візерунки на якому під пильним керівництвом викладача інституту, члена Спілки художників України Грицай Тетяни Андріївни ретельно виводили студенки групи 21-ДІк Покрас Анастасія, Ісрафілова Аїда та Григор’єва Світлана. Цей музичний інструмент планується встановити в центрі Києва під час проведення ЄВРО-2012.

Висловлюємо щиру подяку усім викладачам, студентам та небайдужим творчим людям, які брали безпосередню участь у Святі й завдяки зусиллям яких ми мали можливість насолоджуватись його позитивною атмосферою, сповненою яскравими барвами Петриківського розпису.