Дні відкритих дверей в Мистецькому коледжі відбуваються протягом усього навчального року, з вересня до травня, в останній четвер кожного місяця о 15.30.

Цього дня гості не лише мають можливість пройтися коридорами навчального закладу, ознайомитися з експозицією студентських інтер’єрних, ландшафтних та графічних проектів, а й взяти участь у цікавій подорожі навчальним закладом, прослухати екскурсію про історію створення та становлення ВНЗ, про спектр можливостей, які отримують студенти, навчаючись в Мистецькому коледжі.

Крім того, кожен бажаючий може взяти безпосередню участь у майстер-класах з різноманітних декоративно-прикладних технік, художньої графіки, WEB-дизайну, 3D-анімації. За необхідності, майбутні абітурієнти мають можливість поспілкуватися з керівництвом ВНЗ, отримати необхідну конкретну інформацію про навчальний заклад та про умови вступу до нього.

Проте, не зважаючи на визначений графік проведення Днів відкритих дверей, для зручності абітурієнтів та їхніх батьків (особливо це стосується приїжджих), двері навчального закладу відкриті для відвідувань кожного дня за виключенням вихідних (неділя) та святкових днів.

Тож, запрошуємо до нашого коледжу у будь-який зручний для Вас день і час!